Подробиці

Двоє українських вояків після року реабілітації в США повернулись в Україну. Хлопців поранило так, що була ймовірність паралізації на все життя.

Закарпатець Рустам Росул отримав поранення в Новотроїцькому. Вертоліт, у якому перебував Сергій Титаренко, терористи підбили у Слов’янську. В обох пошкоджено хребет. Була загроза того, що хлопці залишаться повністю паралізованими.

«Поранення було такої складності, що в перспективі він міг тільки лежати. Зараз він і сидить і може вставати. Ми робимо все, щоб вони ходили. Шанси завжди є», – розповів начальник управління охорони здоров’я Держприкордонслужби Валентин Волоха.

Враження від Америки у бійців позитивні. Чесно зізнаються, повертатись в Україну не дуже хотілось.

«Більше поваги до інвалідів, більше аніж у нас у багато раз. Нашим ще вчиться, вчиться і вчиться. У нас країна не готова приймати візочників і всіх людей з обмеженими можливостями», – поділилися враженнями бійці.

Разом з рідними та близькими, зустрічають наших бійців і волонтери. Окрім прапорів і квітів, у арсеналі дівчат ще й поцілунки.

Реабілітацію в США хлопці проходили за зібрані волонтерами кошти. Далі відновлювати здоров’я будуть в Україні. З аеропорту хлопці одразу поїдуть до військового госпіталю.

деталі — у сюжеті 24 каналу