Подробиці

На зміну  тренажерам прийшла запальна Zumba!  Це слово родом  зі спекотної Колумбії.  Такий вид тренувань поєднує у собі танці, фітнес, а також розваги. Анна Молнар фанатіє від зумби понад два роки. Проводить групові заняття різних вікових категорій.

Анна МОЛНАР

Zumba–інструктор

Це можна назвати  і хобі, але все ж це спортивний напрямок як кардіо-тренування. Добре зміцнює серцевий м’яз, розганяє метаболізм,  з її допомогою можна круто схуднути.  Так, м’язи  ми сильно з зумбою не накачаємо, але для цього існує інші види зумби.

Цей напрямок поєднує в собі багато різновидів. Одні з яких:  аква-зубма, зумбіні, зумба кідс для найменших та зумба-голд.  Остання ще й реабілітує.

Анна МОЛНАР

Zumba–інструктор

Вона розрахована для людей, які мають певні фізичні вади, недоліки. Нею можуть займатися люди навіть на інвалідних колясках , люди похилого віку, а також – новачки, адже має в собі прості рухи. Це все зумба – gold. Саме для цих людей!

Цікаво, що година танцю спалює  до 500 калорій, а ще позбавляє від стресу, робить людину більш впевненою. Найкраще в зумбі те, що нею можуть займатися абсолютно усі.

Анна МОЛНАР

Zumba–інструктор

Найбільше все ж таки – це жінки від 25 до 40. Вони , звісно, абсолютно різні, але прекрасно вживаються в одній компанії, в одній групі. І вони на одній хвилі.

Секрет популярності зумби в тому, що ці заняття цікаві усім . Навіть чоловікам. У ній є те, чого не вистачало звичайній аеробіці – піднесеного настрою та рухів, над якими не потрібно думати.

Оксана

займається «Зумбою»

Людмила

фанатка «Зумби»

Світлана

відвідує заняття «Зумби»

До слова, Zumba – танець, який придумав у 2001 Альберто Перез, хореограф із Колумбії. Цей танець став одним із найпопулярніших способів схуднення, він набув поширення у більш ніж 180-ти  країнах світу!

Анна МОЛНАР

Zumba (зумба) – інструктор

Мені пощастило стати частинкою грандіозного майстер-класу в Москві. Поруч на сцені танцювати з засновником Зумби Бето Перезом. Не могла повірити !  Це була надзвичайна подія.  Запрошення прийшло на пошту. Мене обрали бути другим інструктором Україні. Нас було всього двоє .