Подробиці

В Ужгороді стартувала відкрита першість області з плавання. Участь взяли спортсмени 8-ми клубів Закарпаття у трьох вікових категоріях: 2005, 2006-2007 та 2008 -2009 роки народження.

Роберт ЛЕВИЦЬКИЙ, голова Федерації водних видів спорту в Закарпатській області

Оці спортсмени, які сьогодні приймають участь у змаганнях, пройшли селекцію у своїх клубах. І клуби делегували кращих спортсменів уже безпосередньо на участь у відкритій першості Закарпатської області. А тут ми визначаємо дуже просто. Критерієм є результат.

Змагання – ліцензійні. За результатами усіх запливів судді  обиратимуть найкращих і сформують збірну Закарпаття для участі в Чемпіонаті України, який відбудеться уже в лютому в Харкові.

Лариса РОЯК, головний суддя змагань

Оці вікові групи, які беруть участь і так само будуть нагороджуватися, по закінченню змагань відбудеться засідання Федерації, де всі тренери згідно максимальній кількості балів, які отримали спортсмени у кожній віковій групі ми відберемо на Чемпіонат України.

Сергій у свої 23 уже здобув звання майстра спорту з плавання. Тренує ужгородську команду більше трьох років. За плечима багато перемог на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Сергій КОВАЧ, тренер ужгородського спортивного клубу

Переживаю більше за своїх учнів, щоб вони там не робили помилок, як пропливуть. Для багатьох це перший старт. Навіть ті, які досвідчені спортсмени – вони теж роблять помилки. Тому переживаю більше не за себе, а за своїх учнів.

Данієла воду називає своєю стихією. Ніколи не боялася глибини.  Тому і обрала для себе цей спорт. Уже більше чотирьох років займається плаванням.

Данієла, учасниця змагань

Мені подобаються змагання і чемпіонати. Я їжджу в Словакію і так далі. Досягнень багато. В мене медалі, грамоти.

Близько 80-ти учасників борються за місця в українській збірній з плавання. А місць не так багато: у старшій віковій групі – дві квоти, у середній – 8, та у молодшій – 12.