Подробиці

На Олімпійській базі «Конча-Заспа» під Києвом відбувся Чемпіонат України з фехтування на візках. Команда Закарпаття завоювала 5 медалей! Так, Надія Дьолог (яка нещодавно виборола титул чемпіонки світу у команді фехтувальниць-шаблісток) стала Чемпіонкою України на рапірі, а бронзовою призеркою на шаблі.

Надія ДЬОЛОГ

чемпіонка України з фехтування на візках (рапіра)

Кожен бій по-своєму складний. У фіналі зустрілася із дівчиною з Одеси Інною Веро. Результат показує, що я трошки сильні за неї. У Закарпатській обласній адміністрації за вагомі досягнення мені вручили Майстра спорту України. Ми з тренерами до цього йшли три роки. Це мне порадувало. Розумію, що ті роки праці пройшли недаремно. Є результат, яким можна пишатися. Я щаслива.

Найкращий результат серед закарпатців показав Максим Магула, ставши дворазовим Чемпіоном України і виборов дві золоті медалі у змаганнях на шпазі та рапірі. Наразі Максим знаходиться у Києві на рихтуванні протезу.

Емілія МАДЯР-ФАЗЕКАШ

тренер «Інваспорту»

Він уже протягом місяця знаходиться в Києві на заводі протезування. Він разом з іншим нашим спортсменом Вадімом Шутко, ремонтуються, вдосконалюються. Макс міняє протез на інший, він буквально на кілька днів вирвався  на змагання. Став абсолютним чемпіоном, взяв два золота на рапірі і шпазі. На рапірі — це для нього перше золото, не було ні на Україні, ні на міжнародних змаганнях.  Казав, що буде тепер намагатися мати золото з рапіри на міжнародних турнірах.

Серед чоловіків–рапіристів, крім золота Максима Магули, маємо і бронзову нагороду. Третім фінішував ужгородець Тимур Попадич.

Тимур ПОПАДИЧ

бронзовий призер Чемпіонату України з фехтування на візках (рапіра)

Здобулася перемога нелегко, але і не дуже складно. Результат – як тренувався – такий і маю. Найскладніше було фехтувати зі своїм товаришем Максом Магулою, йому я програв за вихід у фінал, з рахунком 15:4. Паралельно я займаюся легкою атлетикою, такі у мене плани і там, і там. Наперед не хочу говорити. Будуть нові змагання – будемо бачити.

Наразі у закарпатських інваспортсменів зимова перерва. А згодом – підготовка до Кубків України та міжнародних світових і європейських змагань.