Подробиці

Міжнародний турнір серед чоловіків з боксу класу А, пам’яті Семена Трестіна, відбувся в Одесі. У ньому взяли участь 108 спортсменів із 11 країн світу. За Україну боксував і закарпатець Роберт Мартон. І 20-річному хлопцеві вдалося досягти успіху: він виборов срібну нагороду турніру. Суперники у Роберта були старшими за нього на 3-4 роки.

Роберт МАРТОН, срібний призер Міжнародного турніру з боксу

Були навіть такі країни, як Індія. Приїхали в повному складі, двоє їхніх бійців отримали золоті медалі. За перше місце на цьому турнірі присуджували звання майстра спорту міжнародного класу. Я провів 4 поєдинки, три переміг, а у четвертому судді руку підняли моєму супернику. Я не люблю жалітися на труднощі, але сподівався, що мені руку піднімуть. Судді вирішили по-іншому. Після змагань виписали багато моїх помилок, над виправленням яких працюватимемо. Буду робити все, щоб не повторити ці помилки. А також вдосконалюватиму навички, щоб добитися успіху.

Зараз у Роберта Мартона нетривала відпустка. Далі хлопець продовжить наполегливі тренування перед Чемпіонатом України U22. Важливі українські змагання відбудуться у жовтні.

Роберт МАРТОН, срібний призер Міжнародного турніру з боксу

Хотілося ю потрапити на дорослий збір – перших номерів дорослої збірної України — у Конча-Заспі. Будуть готуватися до Чемпіонату світу у Німеччині, на цей збір хочеться потрапити для вдосконалення своїх навичок, аби хлопці дали мені зрозуміти, що у мене не виходить ще, над чим треба працювати. А потім планую повернутися і готуватися уже до тих суперників, які будуть у мене на Чемпіонаті України.