Подробиці

Чим ближче до літа – тим більше  у спортивних залах всіх, хто прагне схуднути та підтягнути своє тіло якнайшвидше. Знизити зайву вагу, активізувати обмін речовин та підвищити м’язовий тонус допоможе спортивна аеробіка з елементами танцю.

Габріелла ДУДАШ

фітнес-тренер

«Аеробіка – це виконання фізичних вправ під ритмічну музику, а з елементами танцю – це додавання до цих вправ танцювальних рухів. Ми фактично працюємо з усіма групами мязів, але на кожному занятті можемо робити певний акцент. Сьогодні працюємо із м’язами ніг, завтра із сідничними м’язами, на іншому занятті можемо працювати  із пресом тощо.

Танцювальна  аеробіка є популярною серед дівчат, оскільки покращує координацію рухів та робить поставу красивою. Фітнес-тренер зазначає: під час занять таким видом спорту поєднується приємне з корисним. Також аеробіка є чи не найлегшим способом підтримки фізичної форми.

Габріелла ДУДАШ

фітнес-тренер

«Це дуже легко та просто. Щоб займатись цим видом діяльності не потрібно мати якийсь попередній досвід заняттями танцю. Це можна виконувати в домашніх умовах – треба більше місця та мати зручний одяг».

Принцип такого виду занять полягає у виконанні різних танцювальних рухів у режимі нон-стоп. Виглядає це як безперервний енергійний танок, завдяки якому можна отримати максимальну користь за мінімум часу.

Габріелла ДУДАШ

фітнес-тренер

«Займаюсь три рази на тиждень і при правильному харчуванні можна побачити результат навіть через декілька занять».

Крім цього, танцювальна аеробіка позитивно впливає на емоційний стан та покращує настрій. Студента Світлана Кузьма уже понад місяць покращує свою фізичну форму таким чином і зізнається — із радістю відвідує кожне заняття.

Світлана КУЗЬМА

відвідувачка занять з аеробіки  

«Це позитивно впливає на моє тіло, воно стає підтягнутим і за місяць я бачу зміни у своєму тілі. А також я ходжу на танцювальну аеробіку, бо тут можна дуже добре розтягнути своє тіло,м’язи стають більш гнучкими, я от  на шляху. Моя мрія сісти на шпагат. Не знаю скільки часу мені знадобиться, але я дуже цього хочу».

Тренування підійдуть усім, хто прагне тримати себе у формі та мріє навчитися красиво рухатися.