Подробиці

Гра на рівних. Фінальний поєдинок Зимової першості Закарпаття з футболу зібрав на полі принципових суперників – ФК «Минай» та ФК «Севлюш» (Виноградово). Стартові склади обох колективів були незмінними із півфіналів, від стартового свистка жоден не готовий був поступатися супернику. У першій 45-хвилинці команди заробляли стандарти та чимало —  кутових. Виноградівці та минайці обмінювалися ударами, які воротарі Василь Козар та Андрій Попович упевнено парирували. Активно у нападі діяли в Юрій Чонка та Роберт Гегедош. Після нулів на табло, на другий тайм команди буквально увірвалися. На початку активніше діяли виноградівці, небезпечно атакуючи та заробляючи стандарти. Втім хід поєдинку переломив вихід Роберта Гегедоша сам-на-сам із кіпером «Севлюша» — 1:0 на користь «Минаю». Футболісти з Виноградова на пропущений гол не відповіли, натомість заробили ще один у свої ворота. Після кутового м’яч потрапив до штрафної, де його зльоту зустрів Василь Пиняшко і влучним ударом із 23 метрів поцілив практично без шансів для голкіпера. Переможний рахунок 2:0 минайці не відпустили, завоювавши титул Чемпіонів Зимової першості Закарпаття з футболу.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

Честно говоря, больше интересно, как команда играет, что она на поле показывает. Да выигрывать приятно. Тем более, у нас раньше этого Кубка не было. Теперь у нас полный сбор Кубков. Самой игрой остался не очень доволен, особенно 15 минутами второго тайма. Играли мы с очень хорошей командой, мы знали, что они будут играть от обороны. Мы к этому готовились, хорошо, что выиграли.

Підбили також і підсумки «зимового» футбольного сезону. Для перможців він виявився надуспішним — 8 матчів, 8 перемог, 44 забитих і жодного пропущеного м’яча. Кращими гравцями фіналу визнано Володимира Корнутяка (Минай) та Василя Василинця (Севлюш). Заслужено відзнаку бомбардира Зимової першості (який тільки у півфіналі забив 7 голів) отримав «минаєць» Роберт Гегедош.

Роберт ГЕГЕДОШ

кращий бомбардир Зимової першості Закарпаття

Сьогодні я 16 свій забив, якщо не помиляюся. За це дякую своїй команді, що зміг забити стільки голів. З приходом нового тренера у нас тактика помінялася, ми більш грамотні на полі, намагаємося перестраюватися і виконувати усе на полі. Цей трофей важливий не тільки для мене, а й для усього клубу. Минулого ркоу не вдалося його взяти. Цього року хотіли всім довести, що і цей Кубок в області можемо взяти.

Закарпатську футбольну зиму завершено, весна розпочнеться матчами за Кубок області. А на «Минай» очікує черговий іспит – старт другого кола та вирішальні ігри чемпіонату України серед аматорів.