Подробиці

На базі спорткомплексу «Зінедін» відбувався дитячо-юнацький футбольний табір «Сампдорія». Проект став результатом співпраці ужгородської організації «Soccer-org» та італійської футбольної академії «Сампдорія». Такий захід на Закарпатті провели вперше, участь у ньому взяли 50 дітей з усієї України.

Євген БІБІКОВ, співорганізатор табору, футбольна організація Soccer-org

На мою думку 6 годин тренування в день досить важко витерпіти дітям, особливо в таку спеку, але вони видержали, навіть у 9 годин, коли все закінчувалося, вони просили м’яч та знову йшли на поле грати футбол, тобто це свідчить про те, що дітям цей вид спорту дуже і дуже сильно подобається. Я гадаю, що це вперше навіть на Закарпатті, де ми спробували запросити таких от наших гостей, професіоналів, які віддаються дійсно своїй справі. Досить важко було в організаційних питаннях, але, я гадаю, що як на перший оаз, то ми справились на «задовільно», можна так сказати, саме головне, що сподобалося дітям, сподобалося батькам, сподобалося італійським тренерам і сподобалося нам.

Організатори стверджують – планують і надалі проводити подібні кемпінги.

Микола ГІБАЛЮК, співорганізатор табору, футбольна організація Soccer-org

Если честно, у нас было очень мало времени для раскрутки, для где-то информации больше подать людям, потому что за полтора месяца до начала кемпинга нам только об этом сообщили, эта идея пришла, и мы что смогли – то сделали на соцсетях – Фейсбук, на странице спортивного издания «Лобда». Ближайший турнир – это будет совместно с «Carpathia CUP» делать «Carpathia CUP», турнир. Потом, в сентябре месяце, пойдут еженедельные турниры, те что мы делали, и я думаю, что это не последний кемпинг, они хотят приехать еще к нам, и они будут приезжать, мы будем это делать, просто будет, может быть, более информационный, более информационно это все будет сделано.

Завершився табір церемонією нагородження учасників, де було обрано двох юнаків, які поїдуть до футбольної академії «Сампдорії» – ними стали ужгородці Іван Андрейко та Мартін Шегеда. За словами італійських тренерів, їм сподобався рівень підготовки юних українських футболістів і вони б хотіли продовжити співпрацю.