Подробиці

Уже водинадцяте в Ужгороді протягом трьох днів відбуватимуться матчі найбільшого на Закарпатті дитячого міжнародного турніру з міні-футболу в закритих приміщеннях. Юні спортсмени 2009 року народження змагаються за призи видатного дитячого тренера Олександра Філіпа.

Вихованці Олександра Івановича з любов’ю та вдячністю називають Шоні-бачі. Для них наставник є прикладом, через його школу пройшло багато закарпатських футболістів, які стали справжніми зірками гри мільйонів. А деякі нині продовжують справу тренера та виховують молоді таланти.

Цьогоріч у турнірі беруть участь 36 команд 9-річних футболістів із усіх куточків України, є також спортсмени зі Словаччини.

Микола ЦИМБАЛ

тренер ДЮСШ «Минай»

Очень полезный турнир для детей, потому что тренировки тренировками, но дети постоянно хотят играть. То, что нарабатывается на тренировках, хочется видеть в игре. Для этого такие турниры и существуют, и очень хорошо, что у нас на Закарпатье этот турнир носит статус международного, есть команды и со Словакии, много команд из Украины из разных областей. Интересно посмотреть, на каком уровне находится своя команда на фоне команд, которые приезжают к нам в гости.

І ще одна родзинка турніру на призи Філіпа – це матчі вихованців закарпатського тренера. В Ужгород з’їжджаються футболісти різних поколінь та радують глядачів і вболівальників символічними двобоями.