Подробиці

У Братиславі відбувся престижний міжнародний турнір з кікбоксингу WAKO  – Slovak Open 2018. Закарпатську федерацію кікбоксингу представляли два клуби, серед яких у кадетській категорії і команда Korolovych team. Вихованці Владислава Короловича і Валентини Глухенько у загальному командному заліку із 9 нагородами вибороли 9 місце серед 90 клубів. У лайт-контакті стали третіми, а у пойнтфайтингу – одинадцятими.

Владислав КОРОЛОВИЧ

тренер, голова Закарпатського осередку Всеукраїнського союзу таеквондо

Міжнародний турнір класу «А» Slovak Open 2018, участь у ньому взяли близько 1000 спортсменів  з 11 країн світу і 90 клубів. Наша збірна складалася із 6 учасників, змагалися у лайт-контакті та пойнтфайтингу. У підсумку здобули 3 золоті, 4 срібні та дві бронзові нагороди. Я задоволений своїми учнями, вони показали усе, що могли, виклалися на максимум. Це був дуже хороший рівень змагань, особливо у віковій категорії «кадети», де і змагалися наші вихованці. Дуже сильна конкуренція, чехи і угорці – вони є першими номерами світового рейтингу – як у лайт-контакті, так і у пойнтфайтингу.

12-річна Дарина Королович виступала одразу у двох вагових категоріях і у лайт-контакті, і у пойнтфайтингу. У підсумку стала чемпіонкою у вазі до 32 кг і срібною призеркою до 37 кг лайт-контакту, фінішувала другою у пойнтфайтингу до 37 кг.

Дарина КОРОЛОВИЧ

спортсменка, призер Slovak Open з кікбоксингу WAKO

Я провела більше десяти боїв у категоріях 32 і 37 кг. Виступаю загалом у чотирьох видах лайт-контакту та пойнтфайтингу до 32 та 37 кг. Складніший для мене це лайт, тому що там треба застосовувати більше зусиль. Я хочу виграти Чемпіонат світу і стати тренером.

Станіславу Семберу 11 років, він приніс Закарпаттю  золото  у  лайт-контакті до 37 кг та бронзу  у пойнтфайтингу  до 42 кг.

Станіслав СЕМБЕР

спортсмен, призер Slovak Open з кікбоксингу WAKO

Мені складніше вдається пойнтфайтинг, але люблю обидва розділи. У пойнтфайтингу має бути координація і швидкість ударів, а у лайті подобається тим, що там можна побитися і завоювати перше місце. Планую у майбутньому виграти Чемпіонат світу і по таеквондо, і по кікбоксингу.

Дарія Яцко та Марія Королович зустрілися у фіналі Slovak Open у лайт-контакті  до 28 кг. Даша лише трохи поступилася більш досвідченій Маші, завоювавши срібло. Молодша із Короловичів крім чемпіонства у лайт-контакті до 28 кг, завоювала ще і срібло у цьому ж виді  у вазі  до 32кг, а також  бронзу пойнтфайтингу до 28кг. Дівчата радо займаються єдиноборством не тільки через шанс вигравати нагороди, а й через  можливість пізнати світ.

Дарія ЯЦКО

спортсменка, призер Slovak Open з кікбоксингу WAKO

Це медаль по лайт-контакту за друге місце, було дуже важко. Тепер я маю можливість пізнати світ, розвиває мене, захищатися помагає і мені він просто подобається.

Марія КОРОЛОВИЧ

спортсменка, призер Slovak Open з кікбоксингу WAKO

У мене категорія була 28 і 32 кг по пойнту і по лайту. Зайняла перше, друге і третє місце. Мені усе подобається, мені допомагає стати сильнішою, захищати себе. Спілкуюся багато, намагаюся пізнати весь світ, багато виступаю.

Тепер ужгородські спортсмени готуються до Prešov Open – міжнародних змагань з таеквондо. Крім того, проведуть в Ужгороді чемпіонат області з цього виду спорту. Він стане відбірковим на формування збірної Закарпаття, які змагатимуться на Чемпіонат України з таеквондо у Києві  наприкінці березня. А затим – всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO.