Подробиці

Замість офіційної перемоги — товариська зустріч. На запасному полі стадіону «Авангард» мав відбутися матч ІІІ-го туру Української ліги з американського футболу між ужгородськими «Лісорубами» та лідерами чемпіонату – київськими «Бандитами». Втім, через відсутність на двобої суддів, матч зі статусу офіційного перетворився в товариський. Представники команд домовилися, що результат ужгородського поєдинку буде нічийним. Наприкінці сезону, у в разі однакової кількості очок, будуть враховані забиті-пропущені м’ячі в цій зустрічі.
Олег ГАВРИЛЕНКО, гравець київських «Бандитів»
З «Лісорубами» грається завжди тяжко, але і цікаво. Завжди цікаво грати із сильними гідними суперниками, а просто грати-вигравати з легкою командою – це неприкольно. Навіть програш сильному суперникові – це досвід. Це наш основний суперник в Україні зараз. Через проблеми із суддівством, ми вирішили грати просто товариську гру, бо ми приїхали, відміняти було б неприємно. Хлопці налаштувалися на гру, з «Лісорубами» завжди напружено, у тебе нема шансів розслабитися.
Усі домашні поєдинки ужгородських «Лісорубів» мають благодійну мету, організовані спільно з Рухом підтримки закарпатських військових. Усі вилучені кошти ідуть на потреби вояків у зоні АТО. Крім того, цього разу на матч запросили і дітей загиблих на Сході військовослужбовців. Дітям подарували одяг із символікою «Лісорубів» та запросили не тільки на матчі, а й на тренування з американського футболу.
Тетяна КРЕСС, волонтер Руху підтримки закарпатських військових
Дуже раді цій дружбі з «Лісорубами». Вони завжди підтримують нас, запрошуючи на свої матчі, ми готові завжди підтримати їх, бо це команда нашого міста. Нарешті матч в Ужгороді, перед цим було у Баранинцях, але все рівно, люди приходять, гроші виручаємо, ще і з задоволенням, переглядаючи цікавий матч.
Команди таки показали видовищну гру. З перших хвилин матчу ужгородці захопили ініціативу і повели у рахунку. Загалом, поєдинок завершився перемогою «Лісорубів» – 34:12.

Костянтин УСІКОВ, граючий тренер ужгородських «Лісорубів»
Киевские «Бандиты» — одни из самых принципиальных соперников. У них крайне вязкая защита. Они, как правило, применяют пасовую игру, для нашей защиты это менее удобно. Они также могут разнообразить выносом. Кое-какие изменения произошли перед игрой, в связи с тем, что не приехали рефери. Конечно же, увереннее играть, когда тебя поддерживают, твой родной город, когда тебе аплодируют, это очень помогает как для нападения, так и для защиты. Это очень мотивирует.
Наступний матч наша команда проведе на виїзді в Києві 10 червня проти місцевих «Бульдогів». У рамках чемпіонату ужгородці зіграють ще два поєдинки: в Ужгороді з київськими «Патріотами» (1 липня) та на виїзді з «Бандитами» (16 липня).