Подробиці

Фінальний матч дивізіону «А» Української ліги американського футболу у столиці зібрав найпринциповіших суперників – київських «Бандитів» та ужгородських «Лісорубів». Уся гра була наднапруженою, жоден не хотів поступатися, суперники по черзі обмінювалися тачдаунами. Наприкінці другої чверті ужгородці відірвалися від «Бандитів» в рахунку і зуміли не тільки втримати перевагу, а й збільшити її. У підсумку 44:30 — кияни зазнають поразки, а «Лісоруби» втретє оформили українське чемпіонство.
Роман БОГУСЛАВСЬКИЙ, гравець ужгородських «Лісорубів»
Як правило уже три роки поспіль ми у фіналі зустрічаємося із «Бандитами». І отак – то ми чемпіони, то вони. Минулого сезону ми програли їм у півфіналі. До того у 2015-му ми стали чемпіонами, вигравши так само у них. Цього фіналу ми грали дуже сильним складом, якого не було у нас, мабуть, ніколи. Збалансовані були усі позиції повністю на полі. Якщо конкретно говорити про хід гри, то нам вдалося домінувати на кожному клаптику поля і рахунок по грі.
Цього сезону у найвищому дивізіоні чемпіонату України грали 4 найсильніші команди за принципом колової системи. Тож, кожен поєдинок міг стати золотим. Ужгородці із одним прикрим програшем та технічною нічиєю, до матчу з «Бандидами» підходили надвідповідально. Незважаючи на відсутність в Лізі як загального плей-офф, так і плей-офф в дивізіоні «А», ця гра де-факто вважалася фіналом чемпіонату і сезон – переможний для закарпатців.
Данило БОГУСЛАВСЬКИЙ, гравець ужгородських «Лісорубів»
Сезон був складний, крім того, що він був успішний, він став складним. Не тільки на полі, а й поза ним. Ми другий рік виступаємо в УЛАФ, і дуже багато організаційних питань лягло на наші плечі. Тому, коли йде сезон, ми повністю живемо американським футболом. В принципі, кожна гра могла вплинути на становище у Чемпіонаті, на кожну гру потрібно було налаштовуватися максимально. Як фізично, так і морально. Але це досвід, і ми вдячні командам за цей сезон.
Наразі у «Лісорубів» невелика відпустка, і вже не за горами підготовка до наступного сезону УЛАФ. На меті у наших чемпіонів – омолодження команди та участь у складі збірної українських гравців у закордонних чемпіонатах.
Федір ШАНДОР, президент федерації американського футболу Закарпаття
Ми психологічно більш подорослішали, 50% команди є оновленої. Будемо намагатися оновлювати і далі. Було би добре, аби старші затягували молоді кадри, аби ті вчилися на власних помилках. Є таке старе правило: кожна поразка – це шлях до нової перемоги. На першому місці стоїть наша ідея фікс – облаштування нашого стадіону, аби ми не заважали іншим федераціям. І навпаки – дружити, аби об’єднати спільні зусилля з іншими командними видами спорту Закарпаття.
Ужгородські «Лісоруби» дякують вболівальникам та волонтерам Руху підтримки закарпатських військових за палку підтримку протягом сезону. Планують ще організувати велике свято спорту – товариський матч з американського футболу, аби залучити до цього чоловічого виду нові кадри та привернути увагу ще більшої кількості містян до занять спортом.