Подробиці

За підсумками 2017-го року — фехтувального сезону Всеукраїнської дитячої ліги 10-13 – двоє ужгородських шпажисток стали одними із лідерок загальнонаціонального заліку. У своїй віковій групі, Олександра Лазаренко фінішувала другою, а Олена Синиця — третьою. У турнірі «16-ти» найсильніших дитячої ліги у Києві дівчата між собою розігрували ще і титул чемпіонки – у підсумку, Олександра привезла в Ужгород золото, Олена – срібло.

Олена СИНИЦЯ

бронзова призерка 2017 року — фехтувального сезону Всеукраїнської дитячої ліги 10-13

Третє місце було очікуване, але і труднощі виникали. Дитяча ліга закінчилася, тепер хочу взійти на п’єдестал пошани у кадетських змаганнях.

Олександра ЛАЗАРЕНКО

срібна призерка 2017 року — фехтувального сезону Всеукраїнської дитячої ліги 10-13

Детская лига состоит из 7 этапов. На этапе в Одессе я не была, в Хмельницком отменили. В Ужгороде я выиграла у девочки, которую победить не могла очень давно. Потом два этапа в Харькове и Киеве заняла первое место, поняла – непобедимых нет. Так и получилось у меня итоговое в рейтинге второе место. Сейчас хочу попасть в кадетскую сборную, но для этого нужно много работать и тренироваться, чтобы достичь такого результата.

Першу перемогу у новому сезоні здобув і ужгородський шабліст Василь Гумен. Так, у Нетішині на Хмельниччині хлопець виборов золото Всеукраїнських кадетських змагань з фехтування на шаблях. Раніше Василь двічі підіймався на п’єдестал пошани, втім, здобуваючи срібло.

Василь ГУМЕН

переможець Всеукраїнських кадетських змагань з фехтування на шаблях

Хлопець, якого я переміг у фіналі, Богдан Боговін – дуже сильний. Я завжди програвав йому, при тому з такими рахунками – 15:14, 15:13. Мені завжди не вистачало чогось трошечки, зовсім чуть-чуть. На цих змаганнях я дуже хотів виграти, почав перемагати з великим рахунком. Але останній удар для мене тривав 10 хвилин десь, ніяк не міг нанести його, увесь спотів, падав. І тут, коли я наніс цей останній удар, я відчув легкість – усе. Звісно, я маю план попасти у збірну, маю великі шанси, багато для цього тренуюся.

Незважаючи на різдвяно-новорічний період, юні закарпатські фехтувальники уже розпочали тренування. Попереду – Всеукраїнські змагання у різних категоріях,  а також етапи Кубків Європи.