Подробиці

У мистецькій залі університету ім. Михайла Коцюбинського у Вінниці відбувся Чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу. За звання переможців у кількох номінаціях змагалися жінки та чоловіки. За оцінками журі, ужгородка Юлія Гомбош стала кращою спочатку у своїй категорії (за зростом до 163 см), а відтак виборола титул абсолютної чемпіонки України у категорії «бодіфітнес». Раніше закарпатка уже вигравала аналогічні титули на Кубку Києва.

Юлія ГОМБОШ, абсолютна чемпіонка України з бодіфітнесу

В моей категории участвовало 10 сильнейших девочек Украины, предварительно они проходят отборы в своих областях и городах. Мое преимущество оказалось в том, что я была самая объемная, самая пропорциональная. Но я никогда не уверена в себе на 100%, потому что это тяжелый спорт. Между соревнованиями у нас была всего неделя, и за эту неделю можно как потерять, так и приобрести форму. Не могла себя сравнивать.

На цьому цьогорічний надуспішний сезон для Юлії Гомбош – завершений. Виїзди на світові та європейські старти є дороговартісними, тож, наразі Юля концентрується на українських змаганнях, два найважливіших титули – уже в кишені. Втім на досягнутому жінка не зупинятиметься.

Юлія ГОМБОШ, абсолютна чемпіонка України з бодіфітнесу

Моя карьера только начинается, к счастью данный вид спорта не имеет каких-то возрастных ограничений. Есть куда расти, над чем работать, этот сезон я закончила на этапе Чемпионата Украины. Уже начала подготовку к следующей осени. Хочу поднять плану выше, выше украинских соревнований. Это будет, скорее всего «Олимпия-аматор» в Праге, и надеюсь дойти до мира все-таки.

Зараз усі сили, крім власних тренувань, Юлія Гомбош направлятиме на організацію міжнародного турніру із бодібілдингу та фітнесу, який  весною 2018-го року в Ужгороді збере спортсменів із 7 країн світу.