Подробиці

Обласний центр Закарпаття приймав футбольних зірок. Усе — у рамках товариського поєдинку між збірними ветеранів України та Угорщини. 25 років тому між цими командами відбувся історичний матч. Перший в історії незалежної України.

Містяни таку подію не могли оминути увагою.

Денис МАН, ужгородець

Скоріше не пам’ятаю, ніж пам’ятаю, бо мені було три роки і я не розумів важливості цієї гри. Переконаний, що сьогодні дуже важлива подія для українського футболу і тішуся, що вона проходить саме в Закарпатті.

Українська дружина впродовж всього матчу домінувала на полі і як підсумок зуміла подарувати шеститисячній публіці яскраву перемогу. 3:1 — абсолютний реванш.

Юрій ШЕЛЕПНИЦЬКИЙ, капітан збірної України

Результат – не стоїть на першому місці. Приємно, що ми зустрілися, що федерація футболу організувала такий матч, слава Богу, що ми у першу чергу стали творцями історії. Я хотів би подякувати усім ужгородським і закарпатським вболівальникам, які і 25 років тому нас підтримали, і зараз так само без їх підтримки не обійшлося.

У першому міжнародному матчі збірної перше взяття воріт на користь українців і гол престижу забив наш земляк із Ільниці, що на Іршавщині, Іван Гецко. І ось 25 років потому закарпатець знову розписався у воротах угорців. Великий футбол, хоч на день, але повернувся до Ужгорода.