Подробиці

Об’єднання – запорука розвитку! – під таким гаслом в Ужгороді відбулися змагання з гирьового спорту. Чемпіонат — щорічний. В Ужгороді його проводять вже втретє.

Валентин БЕРБЕНИЧУК

Президент Союзу гирьового спорту

В Ужгороді створена організація «Асоціація гирьового спорту» яка планує тісно співпрацювати з Союзом гирьового спорту. Основним аспектом об’єднання буде відбуватися саме на рівні організації проведення сумісних заходів. Відрядження на Чемпіонати світу, Європи разом команд.

У спорткомплексі «Юність» впродовж двох днів за медалі та кубки боролися представники з 6 областей та навіть команда з Польщі.

Володимир АНДРЕЙЧУК

головний суддя змагань

Змагання проходили у 7 вагових категоріях серед чоловіків і в 4 вагових категоріях серед жінок. Вчора проходили змагання у класичному двоборстві, це поштовх гирь від грудей. А також ривок гирі однією і другою рукою. Сьогодні змагання проводилися у поштовху гирь за довгим циклом та у командній естафеті.

Закарпатські гирьовики – одні з кращих на турнірі. Так, серед жінок у категорії до шістдесяти трьох кілограм перемогу здобула Надія Воронова. А серед чоловіків – Михайло Тупиця  та Микола Прокоп. Кращий результат закарпатці показали і в командній естафеті, під чай якої хлопці зуміли виконати 198 підйомів.

Микола ПРОКОП

закарпатський спортсмен

Треба буде піднімати більше, наступного разу. Більше займатись, тренуватись. Виконати норматив майстра спорту. І відбиратись на більш серйозних змаганнях, чемпіонатах, Кубках України. Відібратись на Чемпіонат Європи, Світу, і так далі. Ну, це змагання простенькі, немає таких великих переживань, простіше ставлюся. І взагалі, під час таких змагань показуються кращі результати.

Вже у командній першості у трійку кращих увійшли команди з Хмельницької та Тернопільської областей. А кращою стала команда зі Львівщини.