Подробиці

В Ужгороді від стадіону «Авангард» стартував «Солідарний автопробіг». Колона машин проїхалася вулицями міста на підтримку закарпатської «Солідарності» та кандидата на пост очільника обласного центру Михайла Качура.

Було кілька локаційних точок, у яких колона робила зупинки. Організатори зверталися до людей із закликом не ігнорувати вибори та прийти голосувати. Зокрема, автівки зупинялися біля студентських гуртожитків, у Новому районі, на Шахті, проїхалися центральними вулицями міста. І фінішували учасники знову біля Авангарду – як це було у часи Майдану.

«Це акція, яку організовує революційний Автомайдан на підтримку партії «Солідарність» та нашої команди, яка у списках «Солідарності» йде на вибори в Ужгородську міську раду. А також підтримуємо кандидатуру М. Качура на мера міста Ужгорода. Ми проїдемося по місту, закликатимемо людей не бути байдужими і обов’язково прийти на вибори і проголосувати.  Це надзвичайно важливо. Адже низька явка на користь тим, хто займається брудними технологіями, хто скуповує голоси. І щоб цьому запобігти, ми хочемо звернутися до свідомості людей все таки прийти на вибори і  віддати свій голос за того, за кого будуть вважати за потрібне», — розказав Василь МАНЯК, активіст ужгородського Євромайдану, кандидат у депутати Ужгородської міської ради.