Подробиці

Табата – це один з найефективніших способів тренувань, яку придумав японський вчений Ізумі Табата. На цих заняттях знадобиться: таймер, музика і сила. Мета – виконати максимальну кількість рухів за мінімальний час, з десяти секундною перервою.

Роман ДОРОФЕЄВ

фітнес-тренер

Насправді називається це не табатою, а протоколом табати або системою табати. Ця система була придумана для того щоб вияснити, яка власне система тренувань являється самою ефективною. Вони провели ряд досліджень і вияснили, що 20 секунд під час нагрузки і 10 секунд відпочинку являється одним із самих ефективних, то чим ми зараз і займаємось. 20 секунд – вправа, 10 секунд – відпочинок. Рекомендують робити 3 – 5 разів на тиждень по 4 хвилини, таке тренування.

Займатись Табатою можуть ті, хто має досвід тренувань. Та не має протипоказань за здоров’ям.

Роман ДОРОФЕЄВ

фітнес-тренер

 Дана методика може слугувати, як для тих хто хоче схуднути і для тих хто хоче загальний тонус м’язів або збільшити м’язову масу. Все залежить від того хто як харчується. Не кожному підійде Табата з першого дня, якщо у вас не відточена техніка, то вам краще попрацювати спочатку над технікою, а потім пробувати цю систему. Я думаю людина зі стажем від двох місяців тренувань може починати займатись, за 6 тижнів можна побачити бажаний результат.

У Табаті краще практикувати такі вправи, які задіюють максимальну кількість м’язів. Оскільки ця система навантажує м’язову тканину таким чином, що організму надсилається сигнал. У результаті м’язова маса тіла зростає там, де це необхідно.

Наталія ГАНУСИЧ

займається Табатою

Табата – це дуже ефективне тренування. З Романом я займаюся уже рік, приходили ми з мотивами: болить спина, сидяча робота, їздиш за кермом. Ми вже рік займаємся і ми дуже задоволені Романовими підходами, він дуже старається віддається, справедливий, чесний і хороший. У нас завжди весело і цікаво

Роман ДОРОФЕЄВ

фітнес-тренер

 Для кожного глядача я б рекомендував починати тренування вдома з 4 хвилин три рази на тиждень. І збільшувати ваше тренування, добавляючи ще 4 хвилини кожного тижня. Ось це тренування буде одним із самих ефективних.