Подробиці

Вперше після тривалої перерви в обласному центрі відбувся чемпіонат Закарпаття серед жіночих команд з баскетболу. Участь у турнірі взяли чотири колективи з Ужгорода, Мукачева, Виноградова та Сваляви.

Олександр ЗУБКОВСЬКИЙ

голова Федерації баскетболу Закарпаття

Ми розраховували, що приїде ще команда із Тячева, але через погодні умови вони не змогли доїхати. Чотири команди – це досить нормально для початку, тому що це Чемпіонат не відбувався близько трьох років, зараз намагаємося відновити його  Грають по коловій системі кожен із кожним, всього буде шість ігор, має бути цікаво.

Фаворитами обласної першості вважають досвідчених спортсменок з Мукачева – команду «Карпатські ведмедиці». У складі цієї збірної грають сильні баскетболістки, які брали участь як у всеукраїнських, так і у міжнародних змаганнях, зокрема, у чемпіонаті світу серед ветеранських команд.

Тетяна КОБЗАР

гравець БК «Карпатські ведмедиці» (Мукачево)

Ми багато їздили за межі області, багато за межі України. Власне, отак і почався розвиток жіночого баскетболу В України, коли ми з дівчатами з інших областей спільно їздили. Зараз ми спробуємо на Закарпатті відновити, у нас є дівчата молоді, які теж грають: УжНУ, Виноградово. Ті, хто щось починає. Надіємося, ми зможемо чимось допомогти, і після у нас покращиться це на Закарпатті.

У підсумку, саме мукачівки і вибороли золоті нагороди обласного турніру. Друге місце в амбітної молодої команди «Ужгородські мачки», які поступилися «Ведмедицям» у фіналі – 28:43. Третіми фінішували баскетболістки з Виноградова, четверті – збірна зі Сваляви.