Подробиці

Закарпатська «Солідарність» провела в Ужгороді міське віче. Участь у заході взяли народні депутати України Юрій Луценко, Валерій Пацкан, Роберт Горват, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та кандидат на посаду Ужгородського міського голови Михайло Качур.

Присутні обговорили особливості цьогорічних місцевих виборів, відповідальність за порушення виборчого законодавства, децентралізацію в країні, реформи та зміни, які відбудуться після перегонів.

Валерій Пацкан розповів про формування списків кандидатів від партії на місцевих виборах та підкреслив: «ця команда – команда нових людей,  котрі не заплямували себе корупційними скандалами».

«У нас у списках немає людей, які були би у Партії регіонів, СДПУ(о), Єдиному центрі. Ми намагались побудувати чесну прозору команду. І нам це вдалося», — розказав Валерій Пацкан.

Геннадій Москаль висловив намір, аби Закарпатська облрада і державна адміністрація працювали злагоджено і якісно, в єдиній команді на благо краю.

«Ми хочемо, щоби обласна рада тісно співпрацювала із обласною державною адміністрацією. Щоб там не було якихось кланів, політичних розбірок, щоб там не було обливання брудом одне одного, а всі дивилися як сьогодні поповнити бюджет та залучити інвестора», — заявив Геннадій Москаль.

Роберт Горват, який очолює міську виборчу кампанію «Солідарності», підкреслив — настав час діяти спільно і якісно, аби  Ужгород став розвиненим європейським містом.

«Хочеться, щоб пройшли ці вибори, і ми на 4 роки забули про рейтинги, піар і почали працювати, аби розвивати своє місто. Подумали, аби була «дія-результат», — сказав Роберт Горват.

Кандидат на посаду міського очільника Михайло Качур пообіцяв ужгородцям звітувати перед громадою і посилено працювати «з першого до останнього дня каденції».

«Закінчився час популізму, дріб’язкових інтриг і дерибану. Нам важлива думка ужгородців, ми хочемо їх переконати, що у місті можна працювати чесно, прозоро та ефективно», — підкреслив Михайло Качур.

Насамкінець Юрій Луценко закликав ужгородців не боятися мріяти, робити все для того, аби перетворити Ужгород на особливе для всієї України місто.

«Я хотів би зараз побажати нашому кандидату Михайлу Качуру просто посміти замахнутися на новий Ужгород. Той Ужгород, який буде освіченим вночі, старовинні будинки якого будуть підсвіченими. Той Ужгород, в якому нарешті буде прибиратися сміття щоденно. Де бруківка буде європейською, а не старою, іноді переладженою радянською. Де відкрити бізнес можна буде без жодних відкатів і домовлень. Де зрештою треба зробити ставку на щось своє, питомо закарпатське. Що це буде – має вирішити громада. Але Ужгород має бути якимось особливим в Україні», — резюмував Юрій Луценко.