Подробиці

Закарпатський футбольний клуб – серед 16-ти найсильніших команд у Кубку України! Вдома «Минайці» за вихід до 1/8 фіналу здолали першоліговий МФК «Миколаїв».

Цей матч для минайців носив надважливий статус, був одним із головних цієї осені. Із перших хвилин поєдинку господарі захопили ініціативу та пресингували суперника. Кілька ударів прийшлося у рамку, а один гол не зарахували через офсайд. Активність закарпатців зростала, миколаївці змушені були захищатися, із цією задачею справлялися. Втім, на 34’ після чергової небезпечної атаки, арбітр зафіксував фол на Нурієві у штрафній «Миколаєва». Суддя призначив пенальті, який реалізував Василь Кобін.

У другому таймі «Минай» не відпускав ініціативу, господарювали в центрі поля, постійно загострювали ситуацію біля чужих воріт. І на 67-ій хвилині закарпатці забивають ще. Микуляк подав з кутового, а Гегедош чітко переправив головою м’яча у ворота «Миколаєва» – 2:0.

За 10 хвилин уперше у сезоні за «Минай» відзначився Василь Пиняшко, роблячи рахунок 3:0.

Один гол «корабелам» вдалося відквитати, реалізувавши ледь чи не єдиний момент біля воріт «Минаю». 3:1 – і саме закарпатці святкують історичний вихід  до 1/8 Кубку України.

Руслан ЗАБРАНСЬКИЙ

головний тренер МФК «Миколаїв»

Ми приїхали таким змішаним складом. Ті хлопці, які роблять велику роботу на полі, ми дали їм відпочити. Із основного складу на полі був тільки один гравець у першому таймі – Олег Дмитренко. А грали із хорошою командою, на класному стадіоні, в чудовій атмосфері. Приємно знаходитися на святі футболу.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

Мы хотим выигрывать каждую игру, не зависимо Кубок это или Чемпионат. Мы уже говорили, что команды первой лиги нам по зубам. Теперь интересно, как будем играть с коллективами высшего уровня, это вызов, как будем выглядеть с ними. Анализ будем делать уже после просмотра, когда глянем ошибки. А они, эти ошибки, были. Естественно, мы довольны результатом, мы к нему стремились. Ребята сделали на футбольном поле то, что мы просили.

Тепер уся футбольна спільнота Закарпаття очікує на чергового суперника, який принесе нашому клубу нове випробування у наступній стадії турніру. А тут у нас надсерйозний візаві – один із лідерів Прем’єр-ліги, київське «Динамо». Орієнтовна дата матчів 1/8 Кубку України — 31 жовтня. Місце та час проведення матчу уточнюється, деталі – згодом.