Подробиці

Необхідна перемога на виїзді та уже друга сходинка у турнірній таблиці 1 групи Аматорського чемпіонату України. З таким результатом ФК «Минай» завершив 14-ий тур, де у гостях в Оржеві на Рівненщині зустрівся із місцевим клубом «ОДЕК».

У попередній очній зустрічі цих принципових суперників боротьба точилася не тільки на футбольному полі, і тоді, восени минулого року, команди розписали нічию. Тепер і закарпатцям, і рівненцям потрібна була лише перемога. Тим більше, саме 3 пункти у заліку групи складала різниця між цими командами.

І «Минай», і «ОДЕК» намагалися діяти обережно, особливо гострих моментів не створюючи. Боротьба точилася у центрі поля, деякі атаки проривалися через фланги, суперники намагалися вивести візаві на стандарти і кутові, обачною була гра у захисті. Вивчивши суперника, рівненці намагалися нейтралізувати гру активних Роберта Гегедоша та Василя Пиняшка. Єдиний гол – переможний для закарпатців – стався у доданий час першої 45-хвилинки. Владислав Микуляк точно подав кутовий, у штрафній м’яч головою зустрів Володимир Корнутяк та швидким ударом розписався у воротах – 0:1.

У другому таймі команди створювали небезпечні моменти, намагаючись вийти один-на-один із воротарями Андрієм Поповичем та Юрієм Кособуцьким. Оборона «минайців» нейтралізувала спроби «ОДЕКа» загострити атаки, та не давала вільно діяти у штрафній. У підсумку більше голів у цій зустрічі так і побачили.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

тренер ФК «Минай» (Закарпаття)

Изучали очень хорошо соперника, знали, как они будут играть и что делать. Ребята выполнили установку на игру – результат на табло соответствует. Мы хотели взять мяч на свой контроль, забить второй гол. Ведь мы знаем, что «ОДЕК» — команда характерная, может быть немного провокаторами. Мы были к этому готовы и предупредили ребят, чтобы они на это не отвечали.

Мирон ЧЕРНЕЦЬКИЙ

президент ФК «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)

Із кадрових речей, у нас забракло нападника, гравців середньої лінії. Але загалом вдалося команду зберегти, є награні схеми. Ми оптимістично дивимося у майбутнє.

Перемога у 14-турі, підсумкові 25 пунктів та краща різниця забитих-пропущених, дозволила «Минаю»  піднятися на другу сходинку нашої групи.  Завдяки сенсаційній нічиїй лідера турнірної таблиці  – ФК «Рочин»  — відставання між першим та другим місцем скоротилося усього на два бали. Наступний тур ФК «Минай» проведе вдома, де на стадіоні «Автомобіліст» 13 травня зійдеться із командою «Кристал» із Тернопілля.