Подробиці

Мережа фітнес-центрів «Viper Gym» відсвяткувала сьому річницю. З цієї нагоди тренери клубу підготували для своїх відвідувачів показові виступи зі степ-аеробіки, джампінгу та підняття штанги. Розіграли подарункові сертифікати на знижки до 50% на піврічні та річні абонементи і групові заняття.

Олексій СПІВАК, керуючий локацією «Viper Gym»

Наша головна мета – це зробити кожного мешканця, кожну людину, кожну сім’ю більш здоровою, більш сильною, більш квітучою. І все інше, що пов’язано зі спортивним вихованням, з фізкультурою. Я вважаю, що такої кількості спортивних тренажерів, такої якості, як у нас не представлено в жодному іншому закладі такого типу.

Фітнес-центр «Viper Gym» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг: просторий тренажерний зал із зоною кардіо та для силових навантажень, а також групові заняття для дорослих і дітей: стретчинг, спінінг, TRX, йога, скай-йога, бокс-аеробіка, інтервальні тренування, заняття на степ-платформах, батутах та фітболах. Тут працюють професійні тренери, які постійно самовдосконалюються, беруть участь у різних спортивних змаганнях міжнародного рівня. Кожен має персональний підхід до клієнта.

Павло РОСОХА, тренер «Viper Gym»

В першу чергу – це є мої настанови, вони стараються рівнятися на мене, іменно в професійній діяльності. Нова якась методика, завжди нові навантаження ми намагаємось виконувати. Ніколи не зупиняємось на одній і тій же самій цілі.

Іван ДУРКОТ, тренер «Viper Gym»

Робота тут, в першу чергу, є для мене дечим більшим, ніж просто робота. Адже на роботі ми проводимо практично 1/3 свого життя. В першу чергу, це наша команда, яка є вже більше, ніж просто колеги по роботі. Практично, як сімя.

Відвідувачі фітнес-центру зізнаються: тренуватися тут – одне задоволення.

Андрій ЛАЗОРИК, клієнт «Viper Gym»

Кваліфіковані тренери тут, гарні умови, тепло, літом тут прохолодно, хороші роздягальні, хороший сервіс, персонал, хороші ціни.

«Viper Gym» — це фітнес-центр преміум класу. Однак колектив закладу не зупиняється на досягнутому. Постійно оновлюють спортивне оснащення. І вже в новому році обіцяють нові види групових занять, які найбільше цікавлять клієнтів та є популярними у сучасній фітнес-індустрії.