Подробиці

Кенгу джампс —  комплекс вправ у стрибку, що виконуються у взутті на амортизуючій підошві, так званих «джамперах». Це спеціальні черевики, які нагадують взуття для роликів, а на підошві закріплені пружинні пластини. Вікторія стрибає на джамперах майже 3 роки. Каже: це надає життєвих сил , мотивації і заряджає потужним настроєм.

Вікторія ФІЛІППОВА

інструктор «Кенгу джампс»

Я шукала такий вид фітнесу, який бт допоміг себе привести у форму. Так як я мама 3 дітей і мала проблеми зі спиною, болі і мені було потрібно те, що підійде саме мені

Пружна підошва «джамперів» знижує навантаження на весь опорно-руховий апарат, що дозволяє займатися навіть людям з проблемами зв’язок, суглобів або хребта.

Вікторія ФІЛІППОВА

інструктор «Кенгу джампс»

За рахунок пружинок, які поглинають на 80% зіткнення з твердою поверхнею нема кріпатури та навантаження на коліни, спину та суглоби. Мій результат був -15 кг тому я дуже полюбила цей вид фітнесу.

Інтенсивні стрибки  підвищують  потребу в кисні майже на 30 %, за рахунок чого прискорюється обмін речовин і людина втрачає вагу. Такий вид фітнесу залучає при тренуванні усі групи м’язів, включаючи мускулатуру ніг, м’язи спини, окружності стегон і талії.

Вікторія ФІЛІППОВА

інструктор «Кенгу джампс»

Групові заняття починаються з розминки, підвищуючи пульс. Згодом ми вивчаємо танцювальну звязку вправ під ритмічну музику, поступово знижуємо пульс і переходимо до силової частинир. Наприкінці силової частини розтягуємо ті мязи, над якими працювали і так відбувається наше тренування.

Цікаво, що ці черевики придумав канадський ортопед, після чого їх представили у Парижі на виставці спортивних товарів. Такий вид тренувань надзвичайно популярний у Європі та США, а в Україні він користується попитом понад 6 років. Підходить як дітям, так і дорослим.

Вікторія ФІЛІППОВА

інструктор «Кенгу джампс»

Дітки можуть займатися з 6 років, а дорослі до 90. Протипоказання звичайно є, як і в будь-якому виді спорту . У першу чергу жінки з вагітністю не  можуть займатися цим фітнесом і  люди з високим артеріальним тиском. Останнім перед заняттям  потрібно проконсультуватися з лікарем.

Регулярні заняття джампінгом чудово впливають на організм людини, сприяють поліпшенню фізичної форми  та додають відмінного настрою, — зазначають тренери.