Подробиці

Боротьба за першу сходинку: в Ужгороді ФК «Минай» здолав «Ниву» у домашньому матчі аматорського Чемпіонату України. Поєдинок був принциповим для обох команд. З самого початку матчу закарпатці пішли в атаку та відкрили рахунок на 20-ій хвилині (епізод реалізував Василь Піняшко). Під кінець першої 45-хвилинки, «Минай» дещо втратив концентрацію, а гості з Тернопілля навпаки атакували та відповіли господарям поля – 1:1 (головою забив Олександр Боженко) .

Андрій ПОПОВИЧ, голкіпер ФК «Минай»

Секундна розслабленість, не знаю, добре, що виграли. Говорили по-чоловічому, дещо на підвищених тонах, аби усі зрозуміли. Виходячи на другий тайм, ми розуміли важливість ситуації, зарядилися, обіграли суперника.  У нас уже відчутна втома, прикінець першої частини чемпіонату, якась така розслабленість у нас була. Спасибі всім хлопцям, що через «не можу» виклалися і добули ці тяжкі три очка.

Втім, нічия не влаштовувала підопічних Миколи Гібалюка. Тож головною метою у другому таймі була максимальна реалізація небезпечних нагод. І «минайцям» вдалося вийти уперед — влучним пострілом у ворота гостей відзначився Яромир Лобода – 2:1. До фінального свистка переможний для «Минаю» рахунок так і залишився на табло.

Яромир ЛОБОДА, гравець ФК «Минай»

Можливо, ми неправильно підійшли до цього матчу, дещо розслаблені. Ні для кого не секрет, що ми провели складний матч у Виноградові, це нас трішки розслабило. Але це не є відговоркою поганій грі, ми завжди маємо бути професіоналами, готуватися. Десь, можливо, розслаблено себе вели. Матч, загалом, був непоганий, але і не добрий, була напруга у грі. Тяжкою складалась гра.

Тренери обох команд не цілком задоволені діями своїх підопічних. Кажуть: працювати варто над виконанням та реалізацією моментів. І якщо Миколу Гібалюка влаштовують здобуті три пункти до загального результату турнірної таблиці, то Назару Козаку із футболістами «Ниви» доведеться надолужувати відставання від суперників.

Назар КОЗАК, головний тренер ФК «Нива» (Теребовля)

Десь не спрацювали заміни, можливо, це моя помилка, наразі у нас дуже коротка лава – хтось пропускає через дискваліфікацію, хтось – через травму. Виходимо з того, що є. Гра була нервова, команди рівні, ми грали на виїзді, і тому десь свідомо віддавали перший номер «Минаю». Дещо концентрації не вистачило, що при першому, що при другому голі. Це гра

Микола ГІБАЛЮК, головний тренер ФК «Минай»

Была нервная игра, очень много сил мы оставили с Севлюшем. Немного тяжело было ребятам физически. Поле было тяжелое, но они добыли тот результат, который нужен, три очка. Да, игра не получилась такой, как мы хотим, во втором тайме было немножко футбола, добыли результат. Есть моменты – это хорошо. То, что не забивают сейчас, забьют в следующей игре, не вижу проблемы. Есть желание.

Із сімнадцятьма заліковими пунктами у своїй групі  ФК «Минай» наразі посідає другу сходинку турнірної таблиці, впритул наближаючись до першого місця (яке посідає «ОДЕК» із 18 балами). Матч 10-го туру аматорського чемпіонату України закарпатці проведуть також вдома – на стадіоні «Авангард» — із футболістами ФК «Калуш».