Подробиці

Остання у 2017-му році домашня гра закарпатців в аматорському Чемпіонаті України виявилася безгольовою. У рідних стінах ФК «Минай» приймав команду із Калуша,  проти якого наші футболісти дебютували на всеукраїнській арені. Маючи ігрову територіальну перевагу та створивши чимало моментів, господарі поля були змушені задовольнитися одним заліковим пунктом у турнірній таблиці. 0:0 – фінальний свисток на табло зафіксував другу нічию між цими командами. Дебютанти всеукраїнської першості по-бойовому налаштовані на другу половину Чемпіонату та здаватися не збираються.

Володимир КОРНУТЯК

гравець ФК «Минай»

Команда перший рік грає в аматорському чемпіонаті, вважаю,що досить непогано. Молоді хлопці, молодий колектив, є до чого йти. Команди обмінялися кількома моментами, але вважаю, що обидві команди грають не той футбол, який уміють.

Степан МАТВІЇВ

тренер ФК «Калуш»

Всі борються, хочуть показати сучасний футбол, наразі мені відомо, що деякі команди мають приціл на другу лігу. У команді майстрів, думаю, були б не на останніх ролях.

Наразі ФК «Минай» у своїй групі посідає третю сходинку турнірної таблиці, поступаючись командам «ОДЕК» з Івано-Франківщини та «Рочин» зі Львівщини. Після осіннє-зимової перерви, аматорський Чемпіонат України повернеться уже весною. І першу свою гру «минайці» проведуть 4 квітня на виїзді зі своїми принциповими суперниками — командою «Рочин».