Подробиці

3:1 – і перша домашня перемога футболістів «Минаю» в аматорському чемпіонаті України. У рамках 7-го туру минайці на стадіоні «Авангард» впевнено здолали гостей із Рівненщини ФК «Малинськ». На гол Тараса Новосада закарпатці відповіли забитим м’ячем Василя Беци та дублем Роберта Гегедоша.

Микола ГІБАЛЮК, головний тренер ФК «Минай»

По статистике, мы 18 ударов нанесли в створ ворот. Такие моменты были, когда выходили один на один, з 5 метров удары у Пиняшко, у Кополовца, у Гегедоша, у Бецы в первом тайме. Моменты есть, моменты создают. Но немножко недооценили соперника. И пришлось во втором тайме спасать самих себя. Нам нужно еще 2-4 футболиста хорошего класса. Вот только где их взять, уже заявка закончилась, доигрывать будем тем составом, что есть. Зимой будем добирать, нужно еще укрепиться, немного по-другому относится к футболу.

Про нестачу футбольних кадрів також говорить і наставник гравців із Рівненщини. Важливим є кожен поєдинок у групі, а вагомості матчу в Ужгороді для обох команд надавала однакова кількість очок у турнірній таблиці.

Богдан САМАРДАК, головний тренер ФК «Малинськ»

У нас всього-на-всього 8 футболістів, які не можуть тягнути на собі увесь тягар, граємо і в аматорській Лізі, і на чемпіонаті області. Я б у 2 таймі замінив 3-4 гравців, але маємо те, що маємо. Гра вийшла, яка вийшла. За рахунок виконавців кращих у Минаю, результат 3:1 на користь господарів. Я їх вітаю, думаю, що ще зустрінемося не один раз, це добротна команда, з якою було приємно грати. Ми виходимо на кожну гру тільки вигравати, якщо займемо першу сходинку – ніхто не буде проти, але раді будемо і другому місцю.

Більш результативною для минайців виявилася друга половина зустрічі: створили більше моментів та змогли ще двічі розписатися у воротах ФК «Малинськ». Варто зазначити, що гості дали гідний опір суперникам та не здавалися в атаках до фінального свистка.

Это хорошая команда. Они бьются, они будут все игры биться, они берут очки, у них уже 8 пунктов – это не так и просто. В нашей группе нет слабых команд. Сегодня нам было тяжело, соперники показали характер, показали, что умеют играть в футбол. Они показали ту игру, которую мы от них ожидали, мы смогли подстроится. В таблицу не смотрим, смотрим только вперед, на качество нашей игры.

Наступною грою для ФК «Минай» стане перенесена зустріч Чемпіонату області, де 4 жовтня футболісти зіграють з командою із Середнього. В аматорському чемпіонаті України закарпатці із 11 пунктами у своїй групі посідають третю сходинку турнірної таблиці. Далі минайці гратимуть на виїзді – 14 жовтня із ФК «Хмельницький».