Подробиці

Була поразка, тепер — нічия: футбольний клуб «Минай» провів другий домашній матч на ужгородському стадіоні «Авангард». У рамках п’ятого туру Аматорського чемпіонату України з футболу команда приймала суперників з ФК «ОДЕК» із Рівненської області.  У першому таймі саме гості відкрили рахунок.   Однак, «минайці» не захотіли втрачати залікові пункти, тож у другій половині гри взяли м’яч під свій контроль.  Водночас голкіпер «ОДЕКа» вміло нейтралізовував загрози. Але старання закарпатців не були марними. Михайло Кополовець з правого флангу подав кутовий. На передачу відгукнувся Максим Минайленко, тож рахунок став 1:1. Загалом упродовж гри рефері показав 5 червоних карток. Останні хвилини матчу «Минай» догравав у меншості: на полі залишилися тільки вісім гравців. Втрат зазнав і «ОДЕК»: там вилучили півзахисника а також тренера-учасника сутички. Усе — через бійку, яка виникла під час футболу.

Микола ГІБАЛЮК

головний тренер ФК «Минай»

Я бачив, що наш футболіст хотів забрати м’яч. За полем суперник бере м’яч і не віддає. Він хотів швидко вести м’яч з ауту. Той йому не віддавав. Тренер «ОДЕКа» підбіг, штовхнув його. Він каже, що був на емоціях і не хотів. Далі я вже не бачив, бо своїх намагався розганяти. І чужих. Емоції були. Як для домашньої гри, нічиєю я не задоволений. Але якщо подивитися, як розвивалася гра, як ми грали в першому таймі, у другому, то скажімо так: я задоволений. Могли й виграти в другому таймі, але в суперника були такі моменти, що ми могли й програти.

Олег ШАНДРУК

головний тренер ФК «ОДЕК»

Зрозумійте: були трохи емоції. Я думаю, що скажу, чи задоволений грою, коли спокійно передивлюся її вдома. Я вже підійшов до команди «Минай», попросив вибачення за свою поведінку, тому я думаю, що ми маємо дивитися одне одному в очі після ігор, тому що це емоції. За це ми любимо футбол. Так: трохи перетнули цю межу. Але менше з тим. Навіть на найвищому рівні це трапляється. Що вже казати про нас. Ми тільки вчимося. Трохи свіжості не вистачило. За гарячими слідами: десь трохи не вистачало нам концентрації при контргрі.

Зрештою після реалізованих гольових моментів матч завершився з рахунком 1:1. Тепер у рамках Аматорського чемпіонату України закарпатський клуб готуватиметься до виїзної гри на Тернопільщину, де зустрінеться з місцевою командою «Кристал».