Подробиці

Футбольний клуб «Минай» провів 8 тур аматорського чемпіонату України на виїзді. Закарпатців приймав місцевий ФК «Хмельницький». У першому таймі вдалих моментів у нашої команди було небагато.

Микола ГІБАЛЮК, головний тренер ФК «Минай»

Так, у першому таймі в нас через поле не виходив той контроль. Був супротив вітру, не виходили деякі паси. Ми не використали ті моменти, атаки, напівмоменти. У перерві їм підказали на помилки, перелаштували. Зробили потім заміни, які нас сьогодні, слава Богу, підсилили.

У другій сорокап’ятихвилинці гольових моментів у «минайців» побільшало.  Двома забитими м’ячами відзначився Роберт Гегедош. Згодом «Хмельницький» відповів одним влучним ударом у сітку. Але футболісти «Минаю» продовжували домінувати на полі. Відтак ще два м’ячі відправили до воріт суперників Владислав Образцов і Степан Федак. У підсумку —1:4 на користь закарпатців. Багато наших гравців, а також тренер команди — родом із Хмельниччини, тому на грі почувалися як вдома.

Батьки приїхали, племінниці, сестра. До Жені Мирончука тато приїхав, до Жені Царука приїхали  жінка з батьком. Льша був з друзями з Хмельницького. У нас, мені здається, була більша підтримка, ніж у місцевої команди. Вони з барабанами, піснями, нашими шарфами підтримували. Було дуже приємно. Побачити своїх близьких — завжди радість.

Тож, завдяки теплій підтримці і зіграним діям футболістів «Минай» здобуває яскраву перемогу і продовжує гру в аматорському чемпіонаті України в трійці лідерів своєї групи.