Подробиці

Масово, активно й  видовищно. Площа Театральна в Ужгороді на кілька годин стала справжньою спортивною ареною – одночасно для близько 20 видів. «Ужгород Спорт Фест» проводиться уже вдруге. Головна його мета, кажуть організатори, популяризувати активний спосіб життя серед містян.

 Ольга ВАСИЛИНДРА

начальник  Управління  у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міськради

Перший раз він відбувся минулого року в рамках «Сакура фесту», сьогодні він знову таки відбувається в рамках цього фесту. І ми сподіваємося, що це буде такий традиційний весняний спортивний фестиваль. У програму спортфесту входять показові виступи. Це виступи вихованців ДЮСШ, а також різних федерацій, які згодилися взяти участь у заході: це і дзюдо, тхеквондо, карате. Новинкою цього заходу буде бойовий гопак. Буде цікаво загалом.

 Федерація легкої атлетики презентувала себе у змагальному форматі.

Анатолій КОЛОМОЄЦЬ

віце-президент федерації легкої атлетики Закарпаття

Наші майже всі менші учасники й учасниці біжать легкоатлетичний пробіг набережними. І також ми змагаємося за програмою дитячої легкої атлетики після забігу тут, на площі. Дитяча легка атлетика передбачає ігрові естафети, стрибки з місця і метання набивного м’ячика. В такій ігровій формі все проходить.

 Дзюдо, самбо, велоспорт, фехтування, пауерліфтинг і не тільки. Абсолютне розмаїття видів спорту представили у рамках фесту. Серед таеквондистів свої навички демонструвала юна, та вже  титулована Дарина Королович.

Дарина КОРОЛОВИЧ

спортсменка

Я займаюсь вже 4 роки. Дуже давно їжджу на міжнародні турніри.  Вигравала два рази Кубок світу і Кубок Європи. Я рада, що в Ужгороді проводиться такий фестиваль і думаю, що наша команда буде добре представлена ньому. Ми покажем як ми працюємо в парах, спаринг невеликий і показовий виступ маленький.

 Окрім популярних у нашому регіоні видів спорту, демонстрували й менш відомі. Серед таких  – флорбол.

Олександр ОНИЩУК

тренер флорбольної команди «Alfa»

Завтра святкуватимемо 4 року з того часу, коли ми почали. Ми свого роду родоначальники на Закарпатті. На сьогодні Мукачево, Жденієво, як не дивно, Ужгород – ті міста, де є клуби, які постійно беруть участь в різних змаганнях. Зараз ми вже постійні учасники Чемпіонату України, де не займаємо останні місця. В цьому році ставили собі за ціль зайняти 4-те місце в регулярному Чемпіонаті Україні, ми це зробили. Наступного року будемо розраховувати на вищий результат. Ну ми взагалі трошки проінформуємо Закарпаття, що є такий вид спорту і запросимо завтра на аматорський турнір, який буде відбуватися в третій школі.

 Спортивне дійство зібрало чимало зацікавлених містян. Останні змогли не лише спостерігати за показовими виступами, а й мали нагоду спробувати власні сили в окремих видах спорту.

Дарія НОВІКОВА

гостя заходу

Це вже не вперше у нас таке проводиться, я вже з таким знайома. Ще восени проводилася ярмарка спорту, де можна було подивитися на різні види спорту. Але загалом таке непогане свято для дітей, для тренерів, для глядачів, хтось може дізнався щось нове про різні види спорту. Сподобалось. Ну напевно велосипедний спорт. Там хлопця такий  цікавий тренажер був, на який велосипед ставиться і от він їде, складається враження, що їдеш по якомусь шоссе, але їдеш на місці. Це, напевно, єдине, тому що так з усіма видами спорту знайома добре.