Подробиці

Перша домашня гра у новій формі. ФК «Минай» у рамках 12-го туру Аматорського Чемпіонату України на заповненому ужгородському стадіоні «Автомобіліст» приймав «Покуття» із Коломиї. Гості на стартових хвилинах активніше діяли у штрафній суперника, втім господарі зуміли відтиснути коломийців до своїх воріт. Уже на 18-ій хвилині атаки «минайців» завершилися успіхом – у воротах ударом із 10 метрів розписався Роберт Гегедош (для нашого нападника це уже 11-ий гол у цій всеукраїнській першості).

Попри чималу кількість гольових моментів, перша 45-хвилинка так і завершилася мінімальною перевагою господарів. Зі старту другого тайму «Минай» пішов у наступ, втім м’яч уперто не залітав у ворота. «Покуття» ж свій момент реалізувало. Помилкою у штрафній оборони закарпатців гості скористалися: зліва Олександр Карабка віддав на Тараса Сивку — той з 10 метрів пробив у  поперечку, відтак – м’яч у воротах. 1:1.

Підопічні Ігоря Харковщенка одразу «насіли» на ворота коломийців, втім усі нагоди переможного голу не принесли. «Минай» увесь поєдинок провів в одному складі, провівши лише одну заміну. А матч так і закінчився нічийним рахунком та приніс командам по одному пункту до турнірної таблиці.

Любомир КОРНУТА

тренер ФК «Покуття» (Коломия)

Результатом ми задоволені, адже ми знали: «Минай» хороша, збалансована команда. Ми, їдучи у гості, налаштовували гравців на тяжку, безкомпромісну боротьбу. Тому, оцей результат певною мірою і закономірний, хоча на останніх хвилинах ми могли пропустити. Ми знали, що команда протистоятиме швидка, тому якщо відкриємося – нам буде важко. Головне завдання – показувати красивий футбол, який би подобався глядачам.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

тренер ФК «Минай» (Закарпаття)

Мы разбирали эту команду, знали, что они усилились игроками, это хорошая организованная команда. Настраивали ребят обязательно забить второй гол, ведь по ходу игры может случится что угодно, что и произошло. Были моменты у нас, но реализация подвела команду. У нас очень быстрая группа атаки, не хотелось терять скорость. Жизнь на ничье не заканчивается, будут терять и соперники, проходных игр не будет, все команды организованные, следующие матчи будут как бой.

Після 12-го туру із двадцятьма двома пунктами «Минай» залишається на третій сходинці. У нашій групі відбулася зміна лідера: тепер на першій позиції — «ОДЕК» із Рівненщини – 25 балів, другі – «Рочин» зі Львівщини, який усього на один пункт випереджає закарпатців – 23 бали. Наступний тур «минайці» пропускають, а уже 6 травня — 14-ий етап: особиста зустріч з прямими конкурентами – виїзний матч проти «ОДЕКа».