Подробиці

В Ужгороді відбулися спортивні ігри серед школярів. Основна мета — пропаганда серед молоді здорового способу життя та занять фізичною культурою. Участь у змаганнях взяли двадцять місцевих шкіл. А це близько чотирьохсот юних спортсменів віком від десяти до шістнадцяти років.

Анатолій КОЛОМОЄЦЬ, директор дитячої юнацької спортивної школи

Сьогодні видів у нас небагато. Але це такі шоу-змагання. У нас шведська естафета відкриває змагання. Це сто метрів дівчата, така комбінована, дівчата юнаки, дівчата, юнаки. Потім сто метрів стрибки у довжину і естафета у дівчат і юнаків чотири по сто метрів.

За спортсменів активно вболівали їх наставники та друзі. Самі ж учасники зізнаються – перед виходом на старт хвилювання є завжди. Хоч більшість з них активно займаються спортом і у таких змаганнях участь беруть уже не вперше.

Павло, учасник змагань

У мене успіхи у спорті нормальні, але на такому великому стадіоні біжу перший раз.

Каріна, учасниця змагань

Зараз ходжу на айкідо, буквально пару днів. Так ходила на гімнастику шість років і на атлетику.

Ростислав, учасник змагань

Іграю за ФК «Зінадін» на нижчу лігу України. Сьогодні буду біжати сто метрів і естафету чотири по сто.

Восьмикласниця Юлія в естафеті з бігу на 200 метрів фінішувала першою серед дівчат. Юна спортсменка відірвалася від інших ще зі старту. Триматися у формі їй допомагають регулярні заняття спортом.

Юлія, учасниця змагань

Дуже намагалася прийти перша. Думала, що не перша прийду. Дуже велика радість була, що перша, що не остання.

Ці спортивні змагання одночасно є і першим етапом відбору на міжнародні дитячі ігри, які відбудуться наступного літа в Ізраїлі. Судді оберуть найкращих кандидатів і тренуватимуть їх  надалі для участі у змаганнях.