Подробиці

У 1/8 Кубку України із футболу закарпатській команді у суперники за сліпим жеребом дістався вітчизняний гранд – київське «Динамо».

У «Минаї» новину про майбутнього візаві – одного із лідерів української Прем’єр-ліги сприйняли спокійно та готові боротися за вихід у наступний етап. Для усього Закарпаття цей матч – історична подія: повернення у наш край великого футболу.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

Знаете, мы понимаем, что такое «Динамо». И какой состав бы не приехал, это «Динамо», это бренд. Мы понимаем, как нам будет тяжело. Но есть и понимание, что играем мы на своем поле. Прежде всего, хотим подарить праздник зрителям, нашим болельщикам. Думаю, что они получат удовольствие. Призываем всех прийти, болеть, переживать за нашу команду. А там один Бог знает, как и что будет.

Нагадаємо, у попередніх етапах Кубку «Минай» здолав «Верес», а також дві команди Першої ліги – «Прикарпаття» та «Миколаїв». У Чемпіонаті ж Другої ліги у групі «А» закарпатці наразі лідирують, посідаючи першу сходинку. Перед матчем із «Динамо» лазарет підопічних Ігоря Харьковщенка – поповнився, втім очікують підійти до поєдинку оптимальним складом.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

У нас отсутствует большое количество футболистов, футболистов хороших. На поле не было четырех капитанов, на секундочку. Для любой команды это большой удар и большие потери. Надеемся, что Допилка подойдет, но у него не было игровой практики, он только приступил к тренировкам, посмотрим.

Історична гра із київським «Динамо» — за путівку до 1/4 фіналу Кубку України відбудеться у середу, 31 жовтня, на полі стадіону у Минаї. Поєдинок розпочнеться о 14:00. Вболіваємо за закарпатців!